سبد خرید 0
جا حلقه گل عروس
حالت نمایش :
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-2433

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

800,000 تومان
سبد گل دارای نی با گل های آنتوریوم، ارکیده فلونوپسیس، رزهلندی سفید، غنچه لیلیوم،عروسک، برگ های زینتی که جا حلقه ای روی آن تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1162

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

785,000 تومان
سبد گل دارای جا حلقه دو طرف سینی با 6 شاخه رزهلندی گلبهی، 6 شاخه ارکیده دندریوم سفید و برگ تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل ارکیده دندریوم به دلیل وارداتی بودن همیشه موجود نیست، در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1157

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

1,145,000 تومان
سبد گل دارای سینی با 14 عدد گل ارکیده فلونوپسیس، 4 شاخه ارکیده دندروبیوم تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. سینی برای مشتری می باشد. گل دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد. در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1149

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

815,000 تومان
سبد گل دارای سینی با 6 عدد گل لیلیوم کرم، 6 شاخه ارکیده دندروبیوم سفید تزئین شده است . قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد. در صورت سفارش می توان از گلهای جایگزین استفاده کرد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1146

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

545,000 تومان
سبد گل دارای ظرف پایه دار با 3 شاخه ارکیده دندروبیوم سفید، 6 عدد گل لیلیوم، برگ های زینتی تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد. در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد. سینی برای مشتری می باشد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1140

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

1,085,000 تومان
سبد گل دارای سینی با 16عدد گل ارکیده فلونوپسیس، ارکیده دندروبیوم تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد. در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد.. سینی متعلق به مشتری می باشد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1137

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

485,000 تومان
سبد گل دارای نی، جای حلقه با 4 عدد گل لیلیوم سفید، 2 شاخه ارکیده دندریوم سفید تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد. در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1128

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

2,305,000 تومان
سبد گل با گل های رزهلندی زرشکی به صورت کپه ای گرد، ارکیده فلونوپسیس در کناره ها، جا حلقه ها نیز در قسمت جلو تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1158

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

725,000 تومان
سبد گل دارای سینی با 6 شاخه ارکیده دندروبیوم سفید، 4 شاخه سنبل مقاوم تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. سینی برای مشتری می باشد.
ناموجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1155

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

365,000 تومان
سبد گل جا حلقه و جام عسل با گل فریزیا تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده به کار رفته اند که اگر اسفنج را مرطوب نگه داریم گل ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. ظروف متعلق به مشتری است.
ناموجود باکس گل شکفتن

کد محصول: BFC-3

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل شکفتن

1,005,000 تومان
جعبه کادویی با گل های داوودی مینیاتوری ( کرزنتیا ) سبز، ارکیده فلونوپسیس صورتی ، ارکیده دندروبیوم صدورتی دورنگ، آلسترومریا سفید - صورتی و جا حلقه تزئین شده است. رنگ جعبه قابل تغییر به سلیقه خودتان است که از قسمت کادوئی ها می توانید انتخاب کنید. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل، اندازه جعبه به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل دندروبیوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد، در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

فروشنده شوید

اولین بار در جهان برای گل فروشی ها

شما فروشنده گل، گیاه، کادو، ملزومات تزئینی و سایر کالاها دیگر نگران فضای مجازی و کاهش فروش

گل لیسیانتوس

 

خصوصیات گل لیسیانتوس 

یکی از گل های زیبا با رنگ های بخصوص، این گیاه شباهت زیادی به گل رز دارد اما

شاخه گل کراسپدیا


خصوصیات گل کراسپدیا 


گل فریزیا

خصوصیات گل فریزیا 

گل فریزیا با رنگ های شاد با ساقه های کوچک می تواند در بیشتر تزئینات گل

;