سبد خرید 0
سبد گل پایه دار
حالت نمایش :
موجود سبد گل پایه دار

کد محصول: BFC-6721

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل پایه دار

7,926,000 تومان
سبد گل پایه دار به صورت 2 طبقه که در هر 2 طبقه گلایل، آنتوریوم، لیلیوم، لیسیانتوس دیزاین شده است. این سبد گل به گونه ای دیزاین شده که مناسب هم مراسم های شاد و هم مراسم های تسلیت می باشد. سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا در کمتر از 3 ساعت دیزاین و ارسال شود. یه خوبی که خرید آنلاین در گل فروشی BFC دارد اینست که قیمت ها با تخفیف ثبت می شود.
موجود سبد گل پایه دار ترحیم

کد محصول: BFC-6718

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل پایه دار ترحیم

3,080,000 تومان
این سبد گل پایه دار بر روی پایه فلزی برگ آرایی شده و روی آن سبد به همراه اسفنج آبکش دیزاین شده تا گل های آنتوریوم، لیلیوم، داوودی، مریم بر روی آن سوار شده تا آب مورد نیاز خود را داشته باشد. این اسفنج آبکش به گونه ای عمل می کند تا گل ها شاداب باشند. این پایه گل مناسب ختم، ترحیم، تسلیت، همدردی و . . . می باشد. با خرید آنلاین انواع پایه گل ها با تخفیف ارائه می شود.
موجود سبد گل پایه دار ترحیم

کد محصول: BFC-6716

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل پایه دار ترحیم

3,262,000 تومان
سبد گل پایه دار با دیزاین گل های آنتوریوم، لیلیوم، داوودی به صورت ختمی تزیین شده است. این پایه گل مناسب یاد بود، تسلیت، همدردی و . . . می باشد. با خرید آنلاین این پایه گل در کمتر از 3 ساعت برای مراسم خاص شما ارسال نماییم. در گل فروشی BFC همیشه بیشتر از قیمتی که گذاشته شده دیزاین می شود و همچنین زمانی که اینترنتی خرید کنید تخفیف روی گل ها گذاشته شده است.
موجود پایه گل تسلیت

کد محصول: BFC-6710

فروشگاه باختر سعادت آباد

پایه گل تسلیت

2,076,000 تومان
پایه گل با پایه فلزی به همراه گل های آنتوریوم، لیلیوم، لیسیانتوس، داوودی با برگ های زینتی دیزاین شده است. با دارابودن اسفنج آبکش گل ها و برگ ها تازه و سرحال می مانند. این پایه گل مناسب مراسم های تسلیت، همدردی، یاد بود و ترحیم و . . . می باشد. با خرید آنلاین پایه گل در فروشگاه BFC با تخفیف ثبت می شود و همچنین در کمتر از 3 ساعت سفارش شما دیزاین و ارسال می شود.
موجود پایه گل ترحیم

کد محصول: BFC-6709

فروشگاه باختر سعادت آباد

پایه گل ترحیم

1,736,000 تومان
پایه گل 1 طبقه با گل های گلایل، لیلیوم، داوودی ( کرزنتیا ) با برگ آرایی ویژه تزیین شده است. در این پایه گل از اسفنج های آبکش استفاده شده است. و همچنین برای گل های لیلیوم که به آب بیشتری نیاز دارند کپسول های آبی گذاشته شده تا گل ها خراب نشوند. با خرید آنلاین این پایه گل در کمتر از 3 ساعت سفارش شما ارسال می شود.
موجود پایه گل ترحیم

کد محصول: BFC-6708

فروشگاه باختر سعادت آباد

پایه گل ترحیم

2,650,000 تومان
پایه گل با پایه فلزی به همراه گل های آنتورویم، گلایل، لیلیوم، داوودی ( کرزنتیا ) و برگ آرایی دیزاین شده است. این پایه گل مناسب مراسم های ختم و ترحیم و تسلیت، یاد بود و . . . می باشد. با خرید آنلاین این پایه گل 1 طبقه می توانید در کمتر از 3 ساعت برایتان ارسال می نماییم.
موجود پایه گل ترحیم ویژه

کد محصول: BFC-6707

فروشگاه باختر سعادت آباد

پایه گل ترحیم ویژه

7,510,000 تومان
پایه گل ترحیم به صورت ویژه به صورت 2 طبقه که در طبقه بالا با برگ آرایی و گل های گلایل، مریم، ارکیده فلونوپسیس، آنتورویم به صورت تاج وار دیزاین شده و در طبقه پایین با گل های ارکیده فلونوپسیس، داوودی، لیسیانتوس به صورت دایره وار تزیین شده است. این پایه گل مناسب ختم، ترحیم، تسلیت و . . . می باشد. با خرید آنلاین می توانید این سفارش را کمتر از 3 ساعت ساعت در زمان و مانی که خواستین ارسال نماییم.
موجود تاج گل ترحیم

کد محصول: BFC-6706

فروشگاه باختر سعادت آباد

تاج گل ترحیم

1,548,000 تومان
این تاج گل بر روی پایه فلزی برگ آرایی شده و بر روی آن اسفنج های آبکش قرار دارد تا گل ها اب مورد نیاز خود را داشته باشند. ین تاج گل با گل های گلایل، لیلیوم، داوودی به صورت خاص تزیین شده است. این تاج گل مناسب مراسم های ختم، ترحیم، تسلیت و . . . می باشد. خرید آنلاین از فروشگاه BFC تخفیف روی گل ها را دریافت می نمایید و همچنین در کمتر از 3 ساعت سفارش شما در زمان و مکانی که خواستین ارسال می شود.
موجود تاج گل ترحیم

کد محصول: BFC-6705

فروشگاه باختر سعادت آباد

تاج گل ترحیم

2,862,000 تومان
در این تاج گل گل های گلایل، آنتوریوم، لیلیوم، لیسیانتوس به همراه برگ آرایی ویژه در این پایه گل فلزی دیزاین شده است. مناسب برای مراسم های ختم، ترحیم، تسلیت و . . . گزینه مناسبی می باشد. با خردی آنلاین این تاج گل ما برایتان در کمتر از 3 ساعت دیزاین کرده و ارسال می نماییم.
موجود پایه گل ترحیم

کد محصول: BFC-6704

فروشگاه باختر سعادت آباد

پایه گل ترحیم

3,022,000 تومان
این پایه گل با یک پایه فلزی به صورت 1 طبقه دیزاین شده است. ابتدا برگ آرایی و با نصب اسفنج های آبکش و با نصب گل های آنتوریوم، لیلیوم، داوودی، لیسیانتوس به صورت خاص برای یک مراسم خاص دیزاین شده است این پایه گل مناسب مراسم های ترحیم و تسلیت، همدردی و . . . می باشد. شما سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و ما در زمان و مکانی که شما درخواست دادید برایتان کمتر از 3 ساعت ارسال می نماییم.
موجود پایه گل ترحیم

کد محصول: BFC-6703

فروشگاه باختر سعادت آباد

پایه گل ترحیم

3,885,000 تومان
پایه گل ترحیم در 2 طبقه با دیازین گل های آنتوریوم و لیلیوم به صورت خاص و ویژه دیزاین شده است. شما می توانید این پایه گل را برای مراسم ترحیم، تسلیت و . . . به صورت آنلاین سفارش دهید تا کمتر از 3 ساعت در هر مکان و زمانی که خواستین برایتان ارسال نماییم. گل فروشی BFC با دیزاینرهای کارکشته بهترین دیزاین ها را برای مراسم های مختلف به اجرا در می آورند.
موجود پایه گل ترحیم

کد محصول: BFC-6701

فروشگاه باختر سعادت آباد

پایه گل ترحیم

3,183,000 تومان
پایه گل 1 طبقه برای یک مراسم خاص با دیزاین گل های آنتوریوم، لیلیوم، لیسیانتوس، زنبوری به صورت ویژه دیزاین شده است. این پایه گل مناسب برای مراسم های ترحیم، تسلیت، ختم و . . . می باشد. گل یکی از التیام بخش ترین چیزیست که می توان برای یک خانواده داغدار فرستاد. گل فروشی BFC با تازه ترین گل ها و دیزاین های خاص را به اجرا در می آورد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

بنسای جینسینگ فیکوس

نحوه نگهداری و شناخت گیاه آپارتمانی بنسای جینسینگ فیکوس