سبد خرید 0
بنفشه آفریقایی
حالت نمایش :
ناموجود بنفشه آفریقایی قرمز

کد محصول: BFC-3119

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقایی قرمز

100,000 تومان
<p>از دسته هدایایی است که نشان دهنده ی عواطف و احساسات انسان در شرایط مختلف می باشد. هدیه دادن گل، برای کسی که هدیه را دریافت کرده، احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا نشانه ی علاقه و صمیمیت فرد هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. اگر به دنبال تحت تاثیر قرار دادن فردی هستید یا می خواهید احساسات عمیق و عاشقانه تان را به کسی القاء کنید مجموعه این گیاه آپارتمانی که بنفشه آفریقایی نام دارد را به شما معرفی می کنیم.</p> <p>این گل زیبا دارای گونه های بسیاری است با گل های زیبا به رنگ های آبی و بنفش ارغوانی، سفید و صورتی، زرشکی و قرمز و با برگ های خیلی زیبای مخملی و کرکدار به رنگ سبز پر رنگ که می تواند زیبایی را به محیط خانه و حتی محل کار شما بیاورد. (ارتفاع تقریبی 10 تا 15 سانتی متر است )</p> <p>موسسه گل و گیاه BFC با سالها تجربه، برای هر برای هر موقعیتی پیشنهادی خاص به شما ارائه می کند. گل شما را در مکان و زمان مدنظرتان و با پیام شخصی درج شده روی کارت در کوتاه ترین زمان تحویل می دهند. سفارش به صورت آنلاین می باشد موقعیتی پیشنهادی خاص به شما ارائه می کند. هدیه شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال می شود .</p> <p>&nbsp;</p> <p>برای دیدن محصولات بیشتر BFC روی لینک زیر کلیک کنید</p> <p><a href="https://www.pinterest.com/korosh4070/_created/">pinterest BFC</a></p>
ناموجود بنفشه آفریقایی بنفش

کد محصول: BFC-2982

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقایی بنفش

100,000 تومان
<p>این گلدان بنفشه آپارتمانی محصولی زیبا و منحصر به فرد از فروشگاه BFC می باشد که با تازه ترین گل ها برای شما عزیزان آماده سازی شده است.</p> <p>قیمت این گیاه می تواند با توجه به نوع و اندازه گلدان و سن گیاه به کار رفته متغییر باشد.</p> <p>&nbsp;شما با سفارش آن می توانید آن را در هر جایی که بخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.</p> <p>&nbsp;این گیاه علاوه بر زیبایی که دارد خاصیت درمانی و پزشکی نیز دارد. تمامی قسمت های بنفشه ازجمله برگ، گل، دانه، ریشه و سرشاخه های گلدار مصرف دارویی دارند.</p> <p>در ایران باستان این گل نزد عشاق نشان یادآوری و فراموش نکردن یکدیگر بوده است.</p> <p>نور: در تابستان به نور کامل احتیاج دارد در زمستان آفتاب را تحمل می&zwnj;کند ولی نباید هیچ وقت آن را در معرض اشعه مستقیم آفتاب قرار داد.</p> <p>دما: درتمام فصول سال این گیاه بهتر است در درجه حرارت ۱۶ درجه سانتی گراد نگه داری شود.</p> <p>تغذیه: در فصل بهار و تابستان هر دو هفته یکبار گیاه را با کود مایع، کود دهی کنید.</p> <p>خاک : خاک برگ بهترین خاک است.</p> <p>&nbsp;</p> <p>برای دیدن محصولات بیشتر BFC روی لینک زیر کلیک کنید.&nbsp;</p> <p><a href="https://www.pinterest.com/korosh4070/_created/">pinterest BFC</a></p>
ناموجود بنفشه آفریقایی سفید سرخابی

کد محصول: BFC-2937

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقایی سفید سرخابی

100,000 تومان
<p>گل بنفشه آفریقایی نه تنها به دلیل گل های رنگین و زیبایش، بلکه سادگی در پرورش و نگهداری از آن به عنوان یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی دارای محبوبیت می باشد. میزان تابش نور در سلامت بنفشه آفریقایی بسیار مهم ست. این نوع گل ها به نور ملایم غیر مستقیم و نور طبیعی خانه احتیاج دارند. گیاه را در شرایطی نگهداری کنید که دمای محیط دائما در حال تغییر نباشد. شکوفه های پلاسیده و ساقه های قدیمی را برای رشد بیشتر قیچی کنید. فصل مناسب تعویض گلدان بنفشه ی آفریقایی فصل بهار است.</p> <p>فروشگاه اینترنتی BFC&nbsp; این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر تهران درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران تجربه کنید.</p> <p><a href="https://www.google.com/">https://www.google.com/</a></p> <p><a href="http://instagram.com/bfc_ir">instagram.com/bfc.ir</a></p> <p><a href="https://www.pinterest.com/korosh4070/_created/">pinterest BFC</a></p> <p>&nbsp;</p>
ناموجود بنفشه آفریقای صورتی

کد محصول: BFC-1036

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقای صورتی

100,000 60,000 تومان
گیاه آپارتمانی بنفشه آفریقایی،قیمت این محصول بصورت قمیت عمده می باشد حداقل سفارش 10 عدد قیمت این گلدان میتواند بسته به نوع گلدان به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول3 ساعت بعد از انجام سفارش میباشد.
ناموجود بنفشه آفریقایی بنفش روشن

کد محصول: BFC-348

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقایی بنفش روشن

100,000 60,000 تومان
ناموجود بنفشه آفریقایی صورتی

کد محصول: BFC-347

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقایی صورتی

100,000 60,000 تومان
ناموجود بنفشه آفریقایی بنفش روشن

کد محصول: BFC-346

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقایی بنفش روشن

100,000 60,000 تومان
ناموجود بنفشه آفریقایی بنفش

کد محصول: BFC-344

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقایی بنفش

100,000 تومان
ناموجود بنفشه آفریقایی زرشکی

کد محصول: BFC-63

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقایی زرشکی

100,000 60,000 تومان
گیاه بنفشه آفریقایی دارای چند رنگ گل می باشد .این گیاه احتیاج به نور غیر مستقیم داشته و نحوه آبیاری این گیاه هفته ای یک مرتبه از کف گلدان می باشد.این گیاه در تمام فصول سال دارای گل بوده و گل های آن به حالت مخملی می باشد.
ناموجود بنفشه آفریقایی بنفش

کد محصول: BFC-62

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقایی بنفش

100,000 تومان
گیاه بنفشه آفریقای دارای چند رنگ گل می باشد .این گیاه احتیاج به نور غیر مستقیم داشته و نحوه آبیاری این گیاه هفته ای یک مرتبه ازکف گلدان می باشد.این گیاه در تمام فصول سال دارای گل بوده و گل های آن به حالت مخملی می باشد.
ناموجود بنفشه آفریقایی صورتی

کد محصول: BFC-11

فروشگاه باختر سعادت آباد

بنفشه آفریقایی صورتی

100,000 60,000 تومان
گیاه بنفشه آفریقایی که این گیاه دائمی بوده و هفته ای یک مرتبه احتیاج به آبیاری دارد. طریقه ی آبیاری این گیاه نیز از کف گلدان می باشد . این گیاه بسیار زیبا در رنگ های مختلفی گل می دهد و به نور غیر مستقیم احتیاج دارد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

فروشنده شوید

اولین بار در جهان برای گل فروشی ها

شما فروشنده گل، گیاه، کادو، ملزومات تزئینی و سایر کالاها دیگر نگران فضای مجازی و کاهش فروش

گل لیسیانتوس

 

خصوصیات گل لیسیانتوس 

یکی از گل های زیبا با رنگ های بخصوص، این گیاه شباهت زیادی به گل رز دارد اما

شاخه گل کراسپدیا


خصوصیات گل کراسپدیا 


گل فریزیا

خصوصیات گل فریزیا 

گل فریزیا با رنگ های شاد با ساقه های کوچک می تواند در بیشتر تزئینات گل

;